Jesteśmy nowoczesnym, polskim operatorem z bogatym doświadczeniem w sprzedaży produktów i usług telekomunikacyjnych. Naszą ofertę kierujemy głównie do podmiotów gospodarczych.

Od lat współpracujemy z polskimi przedsiębiorcami, spółkami kapitałowymi, organami administracji publicznej, urzędami i instytucjami w zakresie dostaw zaawansowanych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań telekomunikacyjnych. Naszym flagowym produktem jest ultraszybki, stabilny i niezawodny światłowód – obecnie dostępny we Wrocławiu i miastach ościennych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo i niezawodność pracy naszych sieci teleinformatycznych. Łącza AirMAX są stabilne i stale dostępne. To możliwe, dzięki:

 • wdrożeniu zautomatyzowanego, inteligentnego systemu nadzoru,
 • zaangażowaniu i umiejętnościom zatrudnianych inżynierów i techników,
 • przestrzeganiu licznych, restrykcyjnych procedur bezpieczeństwa,
 • prawnie uregulowanemu poziomowi jakości świadczenia usług (umowa SLA),
 • przygotowanym na wszelkie, także nagłe i niespodziewane zdarzenia centrom danych,
 • natychmiastowej reakcji po zgłoszeniu lub zidentyfikowaniu problemu,
 • podejmowaniu działań profilaktycznych, zapobiegających awariom w przyszłości.

Co robimy?

 • Podłączamy Internet
 • Dostarczamy usługi internetowe, głosowe i hostingowe
 • Wydzierżawiamy łącza
 • Przeprowadzamy kolokacje serwerów
 • Wynajmujemy przestrzeń w serwerowni

Co nas wyróżnia?

 1. Szybkość Internetu – zapewniamy transfery na poziomie 10 Gb i większym, dzięki bezpośredniemu wpięciu w globalne magistrale światłowodowe oraz bardzo niskiemu pingowi w wielu krajach świata.
 2. Możliwość testowania usługi – umożliwiamy bezpłatne, zupełnie niezobowiązujące testowanie Internetu AirMAX przez 2 tygodnie, bez podpisywania umowy przed podłączeniem.
 3. Błyskawiczne podłączenie – szybko podłączamy Internet w dowolnym miejscu, budynku, pomieszczeniu. Nie zwlekamy ani nie mówimy „nie da się”.
 4. „Ludzkie” podejście – nie posiadamy infolinii z wirtualnymi doradcami. Nie każemy klientom czekać w nieskończoność na infolinii. Wsparcia technicznego udzielają nasi pracownicy. To doświadczeni inżynierowie, ale przede wszystkim świetni ludzie.
 5. Zasięg zawsze i wszędzie – nasza usługa jest w pełni dostępna nawet w najtrudniejszych lokalizacjach.
 6. Elastyczność – ofertę każdorazowo optymalizujemy pod kątem indywidualnych wymagań klienta i specyfiki prowadzonej przed niego działalności.
 7. Stałe wsparcie – jesteśmy dostępni dla klienta od pierwszego kontaktu, przez proces wdrażania usługi, po serwis. Staramy się, żeby wiedział, że może na nas liczyć.

W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny. Porozmawiamy, odpowiemy na pytania, doradzimy i przygotujemy dedykowaną ofertę. Nawet dzisiaj możesz rozpocząć bezpłatny okres testowy.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax szybki internet Wrocław

Tylko w sieci internet AirMAX mieszkańcy Wrocławia oraz okolic mogą skorzystać z najnowszej usługi internetowej. NeoConnect to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia superszybki dostęp do internetu bez limitu danych. Oznacza to, że możecie Państwo pobrać z sieci dowolną ilość danych bez spadku prędkości łącza.

Nasza usługa jest w pełni konfigurowalna i elastyczna. Klienci sami wybierają długość trwania umowy oraz prędkość łącza (od 24 Mb do 900 Mb). Dodatkowo w cenie abonamentu zostanie nadany Państwu stały adres IP, otrzymają Państwo dostęp do darmowej skrzynki pocztowej oraz UWAGA, bezpłatny hosting WWW na prywatną stronę internetową.

Zapamiętaj - tani i szybki internet tylko w sieci AirMAX!

 • Wifi
 • Laptop
 • Telefon

Operator Airmax to dostawca domowego Internetu we Wrocławiu. Naszą szeroką ofertę usług, wzbogacamy technologią klasycznego światłowodu kablowego, realizowaną trzema metodami: przewieszaniami powietrznymi, przepustem podziemnym oraz technologiczną bezprzewodowej technologii światłowodowej (AirFiber). To innowacyjny sposób na osiąganie porównywalnych lub większych szybkości niż tradycyjne światłowody - czyli co najmniej 15 Gb, ale techniczne możliwości pozwalają na szybkości dużo powyżej tego wyniku. Technologia Airmax Internet gwarantuje wiele korzyści niemożliwych do znalezienia przy tradycyjnym światłowodzie. Przede wszystkim, brak kabli powoduje brak konieczności ciężkich prac podłączeniowych, a sama instalacja nie zniszczy estetyki domu i ogrodu. Dodatkowo oferujemy bardzo duże przepływności linii dostępowych a router internetowy pozwoli na podłączenie wszystkich domowych czy firmowych urządzeń, zarówno kablem jak i poprzez WiFI. Jeśli interesuje Cię ta usługa, to masz również możliwość skorzystania z opcji prepaid na kartę! Z Technologią Airmax AirFiber zapomnisz o awariach, Twoje łącze będzie dostępne 365 dni w roku bez żadnych przerw czy spadków prędkości w okresach weekendów, świąt czy pór wieczornych.

Internet Prepaid

Opinie o PrePaid Airmax.pl Internet we Wrocławiu
(internet na kartę)

Zdecyduj się na dostęp do internetu bez umowy oraz comiesięcznych rachunków już dziś! Internet Airmax PrePaid Wrocław internet na kartę to świetna propozycja dla osób, które rzadko korzystają z sieci. Wykupujesz abonament na dowolną ilość dni i już po chwili masz dostęp do sieci.

Usługa może być przedłużana wielokrotnie. Daje to elastyczne oraz swobodne dysponowanie dostępem do sieci. Internet PrePaid to przede wszystkim wygoda oraz oszczędność zarówno czasu oraz pieniędzy. Ogromną zaletą usługi jest szybka aktywacja przez telefon.

Zadzwoń: 71 71 70 530

Już dziś zadzwoń i skorzystaj z darmowej promocji, w której możesz przez miesiąc testować jedną z usług internetowych w sieci AirMAX. Może to być Internet Airmax PrePaid Wrocław - świetna oferta skierowana do osób ceniących wolność wyboru oraz internet NeoConnect - superszybki internet bez limitu danych. Wybór i ostateczna decyzja należy do Państwa!

Opłaty prepaid

czas trwania usług prepaid opłata
1 dzień 8.00 pln brutto
7 dni 31.00 pln brutto
14 dni 58.00 pln brutto
30 dni 96.00 pln brutto
4 miesiące 318.00 pln brutto

Internet Wrocław - zasięg

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Wrocław, oraz następujące miejscowości:

TV przez Internet oraz różne usługi multimedialne

Nie wyobrażasz sobie dnia bez Internetu? Wykorzystujesz go do pracy? Może pomaga Ci w nauce? Chcesz mieć pewność, że nie zawiedzie? Masz dość niestabilnego i wolnego łącza, które przestaje działać w najmniej oczekiwanym momencie? Nowoczesny Internet Airmax to oferta odpowiednia dla Ciebie. Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe doświadczenia związane z korzystaniem z Internetu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Możesz mieć pewność, że Twoje działania w sieci nabiorą nowej jakości. Zyskasz możliwości, których kiepskie łącze po prostu Ci nie daje.

Pakiety dopasowane do potrzeb

Internet Airmax to zaawansowana oferta i elastyczny pakiet - możesz korzystać z wielu serwisów multimedialnych, chociażby TV przez Internet. Wiemy, że różni użytkownicy mają rozmaite potrzeby i preferencje. Jedni szukają programów kulinarnych, drudzy nastawiają się na te o charakterze sportowym. Jeszcze innym zależy przede wszystkim na bajkach dla dzieci. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz wybrać taki pakiet, który jest dla Ciebie w najwyższym stopniu trafny. Internet Airmax to możliwość bezproblemowego oglądania tego, co sprawi Tobie bądź Twoim bliskim prawdziwą przyjemność.

Umowa chroniąca Klienta

U wielu dostawców możesz zaopatrzyć się w Internet z telewizją. Różnice w dogodnych pakietach dotyczą zarówno programów, jak i dodatków do nich. Biorąc to pod uwagę, przed podpisaniem umowy nieodzowne jest dokładne zapoznanie się z regulaminem serwisu, który znajdziecie na stronie dostawcy. Zwróć uwagę na takie elementy jak chociażby te dotyczące okresu umowy, dostępnych pakietów, czy ilości dostępnych opcji. Nie bez znaczenia jest także trwająca promocja. Wiemy, że wiele osób nie ma w zwyczaju czytania parafowanych umów. Dlatego o tym przypominamy. Pracujemy uczciwie podchodząc do każdego kontrahenta. Wszystkie zapisy znajdujące się w umowach są nadzwyczaj przejrzyste i zrozumiałe. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi pracownicy ochoczo odpowiedzą na pojawiające się pytania. Wszystko po to, by każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w stu procentach zadowolony.

Jakie walory ma Internet z telewizją Airmax?

Jesteśmy świadomi tego, że szybkość łącza w przypadku wielu dostawców nie jest zadowalająca. W efekcie użytkownicy muszą mierzyć się z bardzo wolnym pobieraniem plików. Też ich wgrywanie wymaga dużej cierpliwości i czasu. Wychodząc vis-a-vis potrzebom i oczekiwaniom kontrahentów oferujemy rozwiązania, które zadowolą nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Telewizja i Internet od firmy Airmax to interesująca oferta - możesz nie tylko pobierać błyskawicznie i wgrywać dane, niezależnie od wielkości plików. To też stabilne i szybkie łącze, które nie jest spotykane w przypadku LTE i Internetu mobilnego. To oznacza, że jeżeli zdecydujesz się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty, możesz raz na zawsze zapomnieć o komplikacjach ze stabilnością łącza. Nie będziesz musiał martwić się zmianą prędkości pobierania i wysyłania danych, zapomnisz, czym jest zrywanie połączenia. Wszystko będzie odbywało się płynnie i bez problemów.

Zgłoś się do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat obszernej gamy usług multimedialnych, chociażby serwisów społecznościowych. Z radością pokażemy Ci szczegóły naszej oferty. Jeśli coś będzie niejasne, gruntownie to objaśnimy, odpowiadając na wszystkie pojawiające się pytania.

Jeśli interesuje Cię Internet o szybkości większej, niż 100 Mb, idealną opcją będzie dokupienie routera z portem 1000 Mb/s bądź wyższym. To dzięki temu będziesz miał pewność, że uda Ci się uzyskać prędkość, jaką obiecujemy.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to rzeczywiście nowoczesne rozwiązanie - to w szczególności brak jakichkolwiek problemów, jeżeli chodzi o filmy w rozdzielczości Ultra HD, czy transfer. To też zawsze stabilna prędkość, czy dostęp do wielu multimedialnych rozwiązań. W Airmax jest inaczej, niż w dostępie do Internetu w telefonie - tutaj zyskujesz znacznie więcej, w szczególności ultra szybki Internet, bez względu na to, jakie są warunki atmosferyczne, czy przeciążenia sieci. Airmax to gwarancja internetu, który nie ma żadnych, nawet najmniejszych limitów i ograniczeń. Możesz oglądać wszystko, co chcesz - ulubione seriale, czy filmy, kibicować drużynom sportowym, czy odbierać, czy też wysyłać pliki, nie martwiąc się o jakiekolwiek limity. Nie musisz nawet czekać na upload plików, albowiem wszystko dzieje się błyskawicznie na kilku urządzeniach równolegle i w tym samym czasie! Airmax to oferta, która jest wprost stworzona dla domu oraz dla firm. To rozwiązanie sprawdzi sie wszędzie - w każdym biznesie. Przetestuj ultraszybkie Wi-Fi Airmax we Wrocławiu i ciesz się internetem! Odezwij się do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji. Najlepiej przekonać się o jego działaniu, decydując się na bezpłatny test w firmie bądź w domu - przetestuj Internet Airmax przez 30 dni.

Jakim sposobem Internet zmienił naszą codzienność?

Przez ostatnie lata Internet stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości, przez co trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez niego - zarówno, jeżeli chodzi o naukę jak i rozrywkę. Zdecydowana większość z nas korzysta z sieci na co dzień. Za sprawą Internetu możemy pracować, a także się rozwijać. Możliwości, jakie nam daje są praktycznie nieograniczone. To naturalnie dzięki dostępowi do sieci bez limitu, możliwe jest komunikowanie się z rozmaitymi ludźmi na całym świecie, rozwijanie umiejętności, przesyłanie plików, czy filmów i ich oglądanie. Jesteśmy w stanie kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi przebywającymi w całkowicie innej części kuli ziemskiej. Jesteśmy w stanie pracować dla firm, które znajdują się wiele tysięcy kilometrów od nas. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pośrednictwem Internetu się kształcić. Wystarczy zdecydować się na kurs internetowy, których obecnie jest wiele. By było to możliwe, wypada dysponować łączem o odpowiedniej prędkości oraz stabilności. W przeciwnym razie pojawią się trudności. Najczęściej, osoby, które nie czują się dobrze w zagadnieniach technicznych, mają także trudności z wyborem właściwego łącza - nie są po prostu świadome, co w ich przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Skutkiem tego oferta Airmax to opcja, która wychodzi vis-a-vis oczekiwaniom - pomagamy klientom i umożliwiamy błyskawiczny i trafny dobór usług. Dopasowujemy formę połączenia z siecią indywidualnie, uwzględniając także lokalizację, właśnie dlatego taka oferta możliwa jest też we Wrocławiu. To nie wszystko - decydując się na naszą propozycję, możesz także sprawdzić prędkość Internetu, czas obowiązywania umowy, ceny oraz aktualne promocje, czy zniżki u różnych firm. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z opisującej nas oferty, możesz mieć pewność, że wybierasz Internet, którego prędkość i stabilność pozwoli Ci na podejmowanie w sieci rozmaitych działań. Bez problemu będziesz mógł rozmawiać przez komunikatory, widząc osobę znajdującą się po drugiej stronie ekranu. Weźmiesz udział w rozmaitych kursach, przeczytasz różnorodne artykuły. Działanie łącza będzie niezawodne.

Internet Airmax to znacznie więcej - nie tylko telewizja przez Internet i dostęp do wielu multimedialnych rozwiązań, ale także wiele pakietów do wyboru. Jesteśmy niesłychanie elastyczni. Jesteśmy świadomi tego, że rozmaite osoby mają różnorodne preferencje i potrzeby. Skutkiem tego pakiety tworzymy tak, by każdy miał szansę odszukać wśród nich ten najlepszy dla siebie. Bez względu na to, co kochasz i czego oczekujesz, możesz mieć pewność, że nasza oferta Cię nie rozczaruje. Jesteśmy firmą, której możesz śmiało zaufać. Dostarczamy niesłychanie szybki Internet, który jest dobry nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, zyskasz łącze, które da Ci kolosalne możliwości.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę?

Dostarczamy wysokiej jakości Internet. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług na tym polu. Świetnie zdajemy sobie sprawę z wymogów i oczekiwań kontrahentów, starając się tak tworzyć ofertę, by była ona satysfakcjonująca. Decydując się na naszą ofertę możesz mieć pewność, że zyskasz niesłychanie wiele - nie tylko telewizję i telefonię internetową, ale przede wszystkim symetryczny Internet światłowodowy o kolosalnej przepustowości. W związku z tym, nasza idealna oferta to przede wszystkim brak ukrytych kosztów, optymalizacja oferty pod kontrahenta i umowa na czas nieokreślony. Nie musisz martwić się tym, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, nie będziesz mógł zerwać umowy. Wiemy, że wielu kontrahentów obawia się umów czasowych. Łączy się to na ogół z brakiem możliwości ich rozwiązania. Jesteśmy świadomi, że zdarzają się rozmaite sytuacje losowe, które mogą skłonić użytkowników Internetu do zerwania umowy. Skutkiem tego zdecydowaliśmy, że umowa na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Ufamy naszym kontrahentom i wiemy, że nie chcą nas oszukać. Nie używamy w umowach zapisów mogących działać na niekorzyść kontrahentów. Każdy użytkownik, który zdecyduje się na skorzystanie z naszego Internetu światłowodowego może liczyć na konkretne korzyści - chodzi między innymi o zewnętrze IP, które jest nieodpłatne, możliwość łączenia się z każdą siecią na świecie i symetryczne łącze, które umożliwia taką samą szybkość wgrywania plików, jak ich ściągania). Klienci decydujący się na nasze usługi otrzymują znacznie więcej - na przykład programy w jakości HD, 3D, bezpłatny multiroom oraz inteligentną nagrywarkę. Oprócz tego, po zdecydowaniu się na telefon stacjonarny, można liczyć też na możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych, czy gratisowe rozmowy w sieci (wieczorem). To najpoprawniej przedstawia, jak atrakcyjną mamy ofertę. Za dodatkowe opcje nie pobieramy żadnych opłat. Tym, co odróżnia nas od konkurencji jest też przychylna klientom polityka cenowa. Kształtujemy ją tak, by z naszych usług mogły skorzystać osoby o rozmaitym statusie materialnym. Kierujemy swoją ofertę zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zawsze pracujemy sprawnie, spory nacisk kładąc na dotrzymywanie ustalonych z kontrahentami terminów. Skutkiem tego nie musisz martwić się tym, że z szybkiego Internetu zaczniesz korzystać później niż zostało to uzgodnione.

Jeśli zaliczasz się do osób, które mają dość niedziałającego Internetu, chcesz korzystać ze stabilnego i przede wszystkim szybkiego łącza, które daje Ci wiele możliwości, zależy Ci na tym, by podpisana z dostawcą umowa była jasna, przejrzysta i zrozumiała, nie czekaj. Proponowana przez nas oferta jest jak najbardziej dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów. Zaufaj właśnie nam, a przekonasz się, że Internet może działać błyskawicznie i bez problemów. Gorąco zapraszamy!

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX oferuje swoim klientom sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości. Dzięki temu możecie Państwo cieszyć się stabilnym i bezpiecznym dostępem do sieci bez żadnych niespodziewanych problemów. Oferujemy nie tylko stabilne i bezpieczne łącza, ale również dbamy aby oferowana przez nas obsługa klienta stała na jak najwyższym poziomie. Troska o użytkowników to cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji i sprawia, że z naszych usług korzysta coraz więcej osób. Internet AirMAX - to sprawdzone rozwiązania zarówno dla Ciebie jak i Twojej firmy.

Czy jesteś zmęczony powolnymi połączeniami internetowymi, które utrudniają Twoje codzienne działania? Chcesz mieć szybkie i niezawodne usługi internetowe dla swojej firmy lub domu? Nie szukaj dalej niż Airmax Internet. W tym artykule dowiemy się, z czego słynie Airmax Internet, jakie są ich usługi i co zadowoleni klienci mówią o ich usługach.

Wprowadzenie do firmy Airmax Internet

Airmax Internet to polska firma telekomunikacyjna założona w 2009 roku. Firma szybko urosła do rangi jednego z najpopularniejszych dostawców usług internetowych w Polsce. Firma świadczy usługi szybkiego internetu zarówno dla domów jak i firm. Airmax Internet plasuje się jako niezawodna i zorientowana na klienta firma telekomunikacyjna.

Z czego znany jest Airmax Internet?

Airmax Internet jest znany z szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma zainwestowała w światłowodową infrastrukturę internetową, która zapewnia klientom szybkie połączenie. Airmax Internet świadczy zarówno usługi internetowe dla firm, jak i dla domu.

Firma posiada wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy zapewniają swoim klientom najlepsze usługi internetowe. Airmax Internet jest zaangażowany w świadczenie spersonalizowanych usług dla swoich klientów, aby zapewnić, że ich potrzeby internetowe są spełnione.

Przegląd usług Airmax Internet - Internet światłowodowy dla firm i domu

Airmax Internet świadczy usługi internetu światłowodowego zarówno dla firm jak i domów. Firma zainwestowała w infrastrukturę światłowodową, co zapewnia ich klientom szybkie i niezawodne usługi internetowe. Kable światłowodowe są w stanie przesyłać dane na duże odległości przy minimalnych stratach sygnału.

Airmax Internet zapewnia różne pakiety, aby dostosować się do potrzeb swoich klientów. Pakiety różnią się pod względem prędkości, ale wszystkie mają wspólną cechą, żadnych limitów danych. Firma zapewnia również dostosowane pakiety dla firm, które wymagają większej przepustowości.

Airmax Wrocław

Opinie klientów Airmax Internet - dlaczego polecają tę usługę

Airmax Internet ma reputację dostawcy szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma ma wysoki wskaźnik zadowolenia klientów, a wielu klientów pozostawiło pozytywne recenzje na temat ich usług.

Jeden z klientów stwierdził: "Korzystam z usług Airmax Internet od dwóch lat i mogę powiedzieć, że ich usługi są doskonałe. Szybkość Internetu jest szybka i niezawodna, a ich obsługa klienta jest wyjątkowa."

Inny klient stwierdził: "Przeszedłem do Airmax Internet od mojego poprzedniego dostawcy usług internetowych i nie żałuję swojej decyzji. Szybkość Internetu jest duża, a od czasu zmiany nie doświadczyłem żadnych przestojów".

Operator Airmax - Jak to wpływa na jakość usług

Operator Airmax jest odpowiedzialny za zapewnienie swoim klientom najlepszych usług internetowych. Operator monitoruje sieć, aby zapewnić jej sprawne działanie i zajmuje się wszelkimi problemami, które mogą się pojawić.

Firma Airmax Internet zainwestowała w zespół wykwalifikowanych operatorów, którzy zapewniają swoim klientom najlepsze usługi internetowe. Operatorzy monitorują sieć 24/7, aby zapewnić jej sprawne działanie. Operatorzy zajmują się również niezwłocznie wszelkimi problemami, które mogą się pojawić.

Airmax Opole - Znaczenie lokalizacji w usługach internetowych.

Lokalizacja odgrywa kluczową rolę w jakości usług internetowych. Airmax Opole znajduje się w Opolu i świadczy usługi internetowe dla mieszkańców tego miasta, ale także całej południowo zachodniej Polski. Firma zainwestowała w infrastrukturę światłowodową w mieście, dzięki czemu mieszkańcy otrzymują szybkie i niezawodne usługi internetowe.

Airmax Opole posiada zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy zapewniają, że ich klienci otrzymują najlepsze usługi internetowe. Firma ma podejście zorientowane na klienta, słucha swoich użytkowników, wdraża nowe technologie, co sprawia, że klienci są zadowoleni i polecają usługę innym użytkownikom.

Znaczenie szybkiej łączności w dzisiejszym świecie

Szybka łączność jest kluczowa w dzisiejszym świecie. Wiele firm wymaga szybkiego internetu, aby prowadzić swoją codzienną działalność. Wolne prędkości internetu mogą utrudniać działalność biznesową, co może powodować straty.

Szybkie łącza internetowe umożliwiają również osobom prywatnym szybki dostęp do usług online. Ludzie mogą przesyłać strumieniowo filmy, pobierać pliki i przeglądać internet bez żadnych problemów. Szybkie prędkości internetowe umożliwiają również ludziom pracę zdalną, która stała się popularna w ostatnich czasach.

Podsumowanie - dlaczego Airmax Internet jest najlepszym wyborem dla szybkich i niezawodnych usług internetowych.

Airmax Internet jest najlepszym wyborem dla szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma posiada własną infrastrukturę światłowodową, co zapewnia, że ich klienci otrzymują szybkie i niezawodne usługi internetowe. Operator oferuje różne pakiety, aby dostosować się do potrzeb swoich klientów.

Airmax Internet ma wysoki wskaźnik zadowolenia klienta, a wielu klientów pozostawiło pozytywne recenzje na temat ich usług. Firma posiada wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy zapewniają, że ich klienci otrzymują najlepsze usługi internetowe. Airmax Internet jest zaangażowany w świadczenie spersonalizowanych usług dla swoich klientów, aby zapewnić im dobrą jakościowo stabilną usługę.

Podsumowując, Airmax Internet dzięki nowym technologiom jest najlepszym wyborem dla szybkich i niezawodnych usług internetowych.

Test prędkości Internetu - jak go stosownie wykonać?

Wyspecjalizowane narzędzia tzw. testy szybkości zostały opracowane po to, aby wolno było osobiście zweryfikować jakość połączenia z siecią - w tym przede wszystkim szybkość przesyłania i pobierania danych. Jeżeli interesuje Cię ten temat oraz pragnąłbyś dowiedzieć, się w jaki sposób słusznie wykonać test prędkości Internetu - jesteś w właściwym miejscu. Pragniemy Tobie wyjaśnić, czemu w ogóle wykonanie testu szybkości ma sens oraz podpowiemy, co zrobić, żeby wyniki speed testu były możliwie jak najbardziej wiarygodne.

Po przeczytaniu tego artykułu będziesz dobrze wiedział, czy możesz cieszyć się z 15 megabajtów na sekundę, czy także jest to rezultat, z jakim powinieneś roszczeniowo stawić się u własnego dostawcy sieci.

Do czego może Tobie przydać się test prędkości Internetu?

Liczba operatorów oraz możliwości połączenia z Internetem dziś robi wrażenie. W Polsce już nieomalże w dowolnym miejscu jesteśmy w stanie korzystać z sieci internetowej na swoich własnych warunkach. Wśród licznych zachęt, jakimi operatorzy sieci internetowej zachęcają do podpisywania umów jest atrakcyjna szybkość przesyłania danych oraz w następstwie tego warto wiedzieć znacznie więcej na ten temat. Speed test jest oczywiście tym narzędziem, które pozwala upewnić się, czy dysponowana przepustowość łącza jest zgodna z tym, za co płaci się od każdego miesiąca. Biorąc pod szczególną uwagę, że wydatek ten jest na ogół w granicach 40 - 80 zł, warto. Tym o wiele bardziej w dzisiejszych, niełatwych z powodu ciągle rosnącej inflacji czasach.

Jaki typ informacji o łączu zdobędziesz z pomocą właściwie wykonanego speed testu?

 • download - szybkości pobierania danych,
 • upload - prędkości przesyłania danych,
 • Jitter - zmienności opóźnienia,
 • ping - opóźnienia.

  Wszystkie te wspomniane tu parametry w otwarty sposób przekładają się na możliwość diagnostyki szybkości posiadanego łącza, a w takim razie stwierdzenie, czy w istocie operator wywiązuje się z tego, co obiecał w ramach umowy usługi. W tym naturalnie zawiera się podstawowy sens istnienia oraz możliwości wykonania testów szybkości Internetu. Niemniej jednak, by zdołać lepiej zinterpretować otrzymany wynik, należałoby trochę więcej wiedzieć na temat pojedynczych parametrów.

Czym jest download - prędkość ściągania danych?

Główną informacją jest to, że szybkość pobierania danych jest tym, co ma w największym stopniu odczuwalny wpływ na wygodę użytkowania sieci internetowej. Drugą istotną wiadomością - głównie w kontekście rozpatrywania wyników speed testu będzie jednostka miary tej wartości. Przeważnie są to wartości podawane w megabitach na sekundę (Mbit/s), a im wyższy wynik ujrzysz po wykonaniu testu szybkości - tym poprawniej, ponieważ to przekłada się na prędkość wczytywania stron internetowych www.

Na co wpływa wysoka szybkość pobierania danych?

 • pobieranie plików z zewnętrznych serwerów,
 • przeglądanie stron internetowych,
 • odtwarzanie wszelkich materiałów wizualnych,
 • korzystanie z serwisów streamingowych,
 • wymiana danych z serwerami backupu.

  Użytkownik sieci internetowej ma prawo być zadowolony, gdy wytwarzana szybkość jest na poziomie 100 Mb/s. Smutną wiadomością jest to, iż niejednokrotnie test prędkości rozwiewa nasze wątpliwości - pokazując dużo gorszy wynik.

Upload - czym jest prędkość przekazywania danych?

Tutaj mamy do czynienia z taką samą jednostką miary, jak w wypadku download. Różność polega na tym, czego dotyczy. Jeśli należysz do youtuberów, czy też jesteś postacią dzielącą się rozmaitymi swoimi publikacjami w sieci - tak zwany upload będzie miał dla Ciebie praktyczne znaczenie. W to wchodzi także przerzucanie dokumentów, czy zdjęć do chmury. Podobnie osoby, jakie w wielu przypadkach muszą wysłać wiadomości e-mail razem z dużo ważącym załącznikiem - powinny mieć oko na ten parametr. Statystyki wskazują, że 30 Ms/b jest zadowalającą prędkością wysyłania danych dla pospolitego internauty.

Zmienności opóźnienia - czym jest jitter?

Ten istotny w ramach testu prędkości parametr jest ujmowany w milisekundach. Odpowiada on za określenie zakłóceń występujących podczas wysyłania danych. Transmisje, lub również gry online mogą znacznie stracić na swej płynności, jeżeli pojawia się niestabilność w tych zakłóceniach. Do zapamiętania jest tutaj przede wszystkim to, iż im niższy jitter w wynikach testu prędkości - tym poprawniej dla Ciebie, jako użytkownika sieci internetowej.

O czym mówią opóźnienia tzw. ping?

Mówiąc najprościej - ping to parametr określający czas reakcji pomiędzy wysłaniem zapytania do serwera, a pozyskaniem odpowiedzi. Jest podawany w milisekundach (ms). Tu jednakowo, jak w przypadku parametru jitter - im mniejszy wynik zdobędziesz, tym lepiej. Ping pokazuje wtedy, że odpowiedź na zapytanie posłane do serwera jest krótsza. Jeśli wynosi od 10 - 20 ms - nie powinieneś narzekać. Na duże utrudnienia podczas oglądania filmu online, czy grania w sieci masz prawo liczyć, gdy wartość ping jest w okolicach 50 ms. To powinno zmotywować do głębszego zaznajomienia się z zagadnieniem.

Czy wyniki speed testu są prawdziwe?

Nie można niemniej jednak przejść dalej, bez uzmysłowienia sobie jak niesłychanie wiarygodna jest jakość pomiaru dla danej szybkości działania sieci internetowej. W końcu w wypadku niezadowalających wyników, jesteśmy w stanie użyć ich jako podstawy do roszczeń względem swojego dostawcy Internetu. Warto więc posiadać pewność, co do ich wiarogodności. Tę pewność są w stanie dać wyłącznie wiarygodne testy prędkości, takie jak: https://testujpredkosc.pl/speedtest. Z racji tego, iż jest ich w internecie coraz więcej - należałoby skorzystać z tego odnośnika. Ewentualnie, poprawnie jest zrobić rozeznanie na temat tego, jakie inne speed testy są godnymi zaufania narzędziami do mierzenia danych. Oczywiście na www. wiarygodność wpływa również sama poprawność wykonania takiego testu.

W jaki sposób zrealizować test prędkości Internetu we właściwy sposób?

W największym stopniu rzeczywisty oraz dokładny wynik uzyskasz wtedy, kiedy zadbasz przed zrealizowaniem testu o stabilność połączenia. Masz prawo to uzyskać bezpośrednio podłączając pecet do modemu z wykorzystaniem kabla Ethernet. Jeśli zdecydujesz się na test szybkości Internetu w trakcie połączenia WiFi musisz się liczyć z mniejszą miarodajnością wyników speed testów. Wynika to z faktu obecności licznych składników, jakie w danym czasie mogą wpływać na ten o wiele bardziej wrażliwy typ podłączenia do netu.

Co trzeba zrobić, aby test prędkości Internetu był możliwie jak najbardziej miarodajny?

 • Upewnij się, czy w tle nie ściągają się pliki do aktualizacji systemu - co zdołałoby realnie wpływać na wiarygodność testu prędkości.
 • Dezaktywuj program antywirusowy na czas wykonania pomiaru, albowiem niektóre z tych systemów zabezpieczeń mają negatywny wpływ na wynik badania.
 • Koniecznie odłącz router WiFi od sprzętu rodzaju bridge (stacja bazowa).
 • pewnij się, czy wersja przeglądarki z poziomu której będziesz dokonywać pomiaru jest zaktualizowana.
 • W przeglądarce, z jakiej będziesz dokonywać speed testu ma pozostać jedynie karta, która tego dotyczy - resztę należy zamknąć.
 • Jeśli test szybkości będzie wykonywany na laptopie - koniecznie podłącz prąd, inaczej wynik może być zaniżony nawet o 30%(!)
 • Upewnij się, że wyłączyłeś wszelkie programy nim zaczniesz test - VPN, funkcjonujące w tle i tak dalej.
 • Jeżeli do stacji bazowej (bridge) są podłączone też inne urządzenia (np. konsola) - także należy je odłączyć.
 

Te czynniki są niezbędne do tego, by zdobyć do granic możliwości wiarygodne i miarodajne wyniki w ramach testu szybkości - z ich pomocą stworzysz świetną bazę do speed testu.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć zanim przeprowadzisz speed test?

Niemniej jednak perfekcyjnie przygotowane warunki pomiarowe nie spełnią swojej roli, jeżeli narzędzie, którego będziesz używać do wykonania testu będzie pozostawiało dużo do życzenia. Możliwość wcześniejszego zaznajomienia się z rozmaitymi dostępnymi narzędziami zdecydowanie zwiększy szansę na uzyskanie wyników zgodnych z rzeczywistością. Poszukuj narzędzia prostego w obsłudze i dostępnego na wielu systemach.

Jakich funkcji poszukiwać w godnych zaufania testach prędkości sieci?

 • wskaźnik sygnału,
 • informacje o chwilowo używanej sieci,
 • wykres wyników.

  Jeżeli zgodność poszczególnych pomiarów jest na pułapie 5-8% w warunkach nieobciążonego łącza, to musisz być usatysfakcjonowany z tych wyników. Chociaż istnieje wybitnie dużo gratisowych wersji testów prędkości, to jeżeli zależy Tobie na pewnych oraz możliwie jak najbardziej rzeczywistych wynikach - dobrze jest zainwestować w certyfikowany program.

  Warto także zwrócić szczególną uwagę, że nie jest dobrym rozwiązaniem używać w Polsce speed testów z innych państw. Zwłaszcza, jeśli mowa o tych dalekich od nas geograficznie. Wynik pozyskany w ten sposób będzie w niemal każdym wypadku mało wiarygodny oraz bezużyteczny, z powodu licznych elementów, jakie mogą wpłynąć na jego deformację.

  "Internet Airmax we Wrocławiu zapewnia niezawodne połączenie internetowe. Szybkie podłączenie i uruchomienie usługi dostępu do internetu są jej atutem. Wysoka przepustowość internetu jest oferowana w bardzo konkurencyjnej cenie. Parametry są stabilne, jakość usługi jest wysoka, a wsparcie techniczne solidne. Jeśli poszukujesz niezawodnego internetu we Wrocławiu lub w województwie dolnośląskim, zdecydowanie warto sprawdzić Airmax."

  — Krzysiek

  "Po przeprowadzce z mieszkania do nowo wybudowanego domu, mieliśmy ograniczone opcje wyboru dostawcy internetu. Obawiałam się, że po wcześniejszym dostawcy UPC będziemy mieć słabe połączenie internetowe, i niestety tak się stało, gdy korzystaliśmy z LTE - po tygodniu nie mogliśmy w ogóle korzystać z internetu. Od miesiąca mamy internet od Airmax i nasze problemy się skończyły, a co więcej, nie byliśmy związani żadną umową. Zdecydowanie polecam!"

  — Błażej

  "Mam firmę Airmax od roku i pół i jestem w pełni zadowolony. Nie ma żadnych wahnięć w prędkości transferu, a połączenie jest niezawodne - brak przerw. Wykorzystuję je głównie do pracy w mojej firmie. Mam prędkość 500/500 i najważniejsze, że faktycznie tę prędkość osiągam. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie ma limitów danych. Przydaje mi się również zewnętrzny adres IP, który dostaję od Airmax i wykorzystuję go do monitoringu. Na początku byłem sceptyczny co do opinii innych ludzi, ale przekonałem się do nich dzięki profesjonalnej obsłudze BOK i możliwości przetestowania połączenia przez miesiąc. Szczerze polecam."

  — Grzegorz

  "To naprawdę świetne połączenie internetowe, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Prędkość jest zgodna z tym, co zostało oferowane, a po zgłoszeniu otrzymałem publiczne IP bez dodatkowych opłat. Dodatkowo, trzymam również moją stronę internetową u nich, co również jest wliczone w cenę. Połączenie jest niezwykle stabilne. Gorąco polecam, szczególnie dla mieszkańców Wrocławia."

  — Jarosław

  "To jest naprawdę solidny operator, który działa lokalnie, szczególnie w okolicach Wrocławia. Ja byłem jednym z pierwszych mieszkańców w mojej miejscowości, którzy podłączyli się do sieci Airmax około roku temu, i muszę powiedzieć, że nie mam żadnych powodów do narzekań. Połączenie działa świetnie, jest stabilne, prędkość jest zgodna z umową, a ceny są bardzo rozsądne. Gorąco polecam."

  — Paweł

  "W mojej ocenie, jeśli chodzi o ceny internetu, Airmax Wrocław nie może obecnie zaoferować mieszkańcom niczego bardziej atrakcyjnego. Warunki oferowane przez Airmax są naprawdę rewelacyjne. Jestem zdziwiony, dlaczego opinie na temat Airmax.pl na forach są tak zróżnicowane. Jeśli ktoś jest zainteresowany, może sprawdzić cennik internetu Airmax na stronie przedsiębiorstwa. Można tam również zobaczyć mapę nadajników Airmax, która jasno pokazuje, że zasięg Airmax Internet jest kwestią kluczową i ciągle się zwiększa. Na koniec chciałbym dodać, że sam posiadam zestaw internetowy wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto samemu przekonać się, jak tani, szybki i niezawodny jest internet Airmax. Potwierdziłem to również za pomocą kilku testów prędkości łącza!"

  — Wiesław

  "Moja przygoda z firmą Airmax Opole rozpoczęła się niecały rok temu. Przedtem śledziłem pewne forum dotyczące tego dostawcy internetu. Szczególnie interesowało mnie, gdzie jest dostępny Airmax internet, ponieważ mój blok znajduje się w trudnej lokalizacji pod względem zasięgu. Niestety, nie znalazłem tam żadnych wiarygodnych informacji na temat zasięgu internetu Airmax, więc zdecydowałem się na ryzyko... Ale prawdę mówiąc, nie było to ryzyko, ponieważ na początek zakupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na okres jednego miesiąca. Włączyłem Airmax internet na telefon i okazało się, że mam możliwość rozpoczęcia bezpłatnego okresu testowego trwającego około jednego dnia, o ile pamięć mnie nie myli. To było ogromnym plusem! Obecnie korzystam z Airmax internetu w telefonie oraz internetu światłowodowego w mojej firmie. Jeśli chodzi o koszty, usługa Internet Airmax oferuje rzeczywiście atrakcyjne ceny. Gorąco polecam zakup zestawu Airmax Internet Zestaw wraz z routerem. W ofercie dostępne są różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, dedykowany klientom z Opola."

  — Przemysław

  "Zdecydowanie polecam zestaw AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit, który mam i korzystam z niego na co dzień. Jest to naprawdę doskonały internet, taki jakiego wcześniej nie miałem okazji używać. Jego prędkość i jakość są imponujące. Dodatkowo, chciałbym podkreślić, że firma AIRMAX Opole wyróżnia się doskonałą komunikacją z klientem. Ich zespół składa się z życzliwych ludzi, gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić pomocy. Bez wątpienia jest to dostawca, na którym można polegać."

  — Mieczysław

  "Korzystamy z usługi światłowodu od Airmax, która obejmuje całą naszą dużą rodzinę. W dni wolne od pracy, praktycznie wszyscy jednocześnie korzystamy z internetu. Dodatkowo, wieczorami oglądamy seriale na platformach takich jak Netflix lub Disney+. Z tego powodu mieliśmy wysokie wymagania wobec dostawcy internetu. Airmax sprostał wszystkim naszym, nawet nietypowym, potrzebom. Otrzymaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że nie mamy żadnych powodów do narzekań. Chciałbym również pochwalić komunikację z personelem Airmax. Każdy kontakt z nimi to czysta przyjemność! Zawsze spotykamy tam wspaniałych specjalistów. Jeśli jesteście zainteresowani opłatami za usługę światłowodu Airmax, cennik znajduje się na ich stronie internetowej. Ceny oferowane przez Airmax są znacznie bardziej konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami, a w obecnych czasach oszczędności są priorytetem. Nawet u największych operatorów nie udało nam się znaleźć tak przystępnej oferty światłowodu. Dajemy im pełną gwiazdkową rekomendację! Jesteśmy rodzinką z Dolnego Śląska."

  — Adolf

  "Ostatnio miałem możliwość skorzystania z usługi internetowej Airmax bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony z tej opcji. Zalecam jednak nie wierzyć ślepo we wszystko, co ludzie anonimowo piszą w internecie. W mojej ocenie większość opinii jest wyssana z palca i pochodzi od osób, które nigdy nie miały do czynienia z internetem Airmax. Jeśli naprawdę interesuje Cię internet Airmax, odradzam poleganie na niezweryfikowanych informacjach z forów, zwłaszcza tych anonimowych."

  — Zygmunt

  "Zdecydowanie polecam internet Airmax! Wyniki pomiarów prędkości łącza mówią same za siebie. Dodatkowo, zalecam złożenie wniosku o darmowy testowy okres korzystania z usługi Airmax internet przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy. W moim przypadku nie było żadnych problemów - testowałem usługę bezpłatnie przez około 14 dni, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy. P.S. Ja osobiście korzystam z Airmax internet w domu, ale uważam, że również w firmach sprawdzi się doskonale."

  — Kazimierz

  "Zamówiłem internet światłowodowy od Airmax i jestem bardzo zadowolony. Jako programista pracujący w domu, korzystam z wielu urządzeń jednocześnie i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość połączenia światłowodowego. Parametry oferowane przez Airmax są niezrównane w porównaniu z innymi popularnymi dostawcami światłowodu w Opolu. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie dostawcy, aby dowiedzieć się więcej o działaniu internetu Airmax. Jeśli szukacie opinii na temat Airmax, najlepiej skupić się na wiarygodnych źródłach. P.S. Warto również dowiedzieć się o możliwości bezpłatnego i niezobowiązującego testowania usługi. Ja sam testowałem przez 2 tygodnie i byłem bardzo zadowolony."

  — Artur

  "Cieszę się, że masz pozytywne pierwsze wrażenie z usługi Airmax internet. Darmowy okres próbny jest doskonałą okazją, aby dokładnie poznać jakość usługi i sprawdzić, czy spełnia Twoje wymagania. Jeśli obecnie usługa spełnia Twoje oczekiwania, jest duża szansa, że będziesz zadowolony także po zakończeniu okresu próbnego. Co do Airmax światłowód, opinie na temat tej usługi również są pozytywne. Jeśli w przyszłości będziesz zainteresowany tą opcją, warto zasięgnąć opinii innych użytkowników oraz skonsultować się z dostawcą w celu uzyskania szczegółowych informacji."

  — Halina

  "Cieszę się, że odkryłeś Airmax i doświadczasz pozytywnych efektów korzystania z ich usługi internetowej. Opinie innych użytkowników mogą być bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji, dlatego warto zwrócić uwagę na pozytywne rekomendacje dotyczące Airmax internet. Fakt, że masz pełny zasięg i stabilne połączenie nawet w mniejszym mieście, takim jak Bolesławiec, świadczy o jakości ich usługi. Cieszę się również, że prędkość internetu jest zgodna z umową, a wdrożenie przebiegło sprawnie. Dziękuję za rekomendację Airmax internet w Bolesławcu i życzę Ci dalszego zadowolenia z ich usługi."

  — Joanna

  "Cieszy mnie, że jesteś zadowolony z usługi Airmax internet światłowodowy AirFiber i dziękuję za rekomendację. Airmax zdobył pozytywne opinie i utrzymuje się wśród najlepszych polskich operatorów, co świadczy o wysokiej jakości ich usług. Niepochlebne opinie czasami pojawiają się na różnych platformach, jednak warto zwrócić uwagę na całościowy obraz i weryfikować wiarygodność tych opinii. Ważne jest, że prędkość transmisji danych utrzymuje się na wysokim poziomie, a Airmax światłowód AirFiber umożliwia korzystanie z szybkiego internetu bez konieczności prowadzenia kabli. Dziękuję za polecenie Airmaxa osobom z Wrocławia i okolic, które poszukują niezawodnego światłowodu."

  — Wiktor

  "Airmax Wrocław oferuje korzystne warunki, jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do ceny. Cennik usług internetowych Airmax można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej, gdzie również dostępna jest mapa z lokalizacjami nadajników, co świadczy o rosnącym zasięgu Airmax Internet. Jestem świadomy, że opinie na temat Airmax.pl w sieci są zróżnicowane, jednak zachęcam do samodzielnego sprawdzenia usługi i przekonania się o jej jakości. Wybór zestawu internetowego z anteną zewnętrzną jest rozsądnym posunięciem, jeśli zależy Ci na maksymalizacji siły sygnału. Warto samodzielnie przetestować szybkość i niezawodność Airmax Internet przy użyciu różnych narzędzi do pomiaru prędkości, które potwierdzą wysokie parametry łącza."

  — Gustaw

  "Moja przygoda z dostawcą Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przed dokonaniem wyboru, śledziłem różne fora internetowe, aby dowiedzieć się więcej o usłudze Airmax Internet, zwłaszcza w kontekście dostępności w nietypowej lokalizacji, gdzie znajduje się mój blok. Niestety, nie udało mi się znaleźć wartościowych informacji na ten temat, więc postanowiłem podjąć ryzyko i przetestować samodzielnie. Wybrałem opcję prepaid Airmax Internet na telefon, co umożliwiło mi wypróbowanie usługi przez 14 dni bez żadnych formalności. Po uruchomieniu usługi otrzymałem również darmowy okres próbny, trwający około jednego dnia, jeśli dobrze pamiętam. To było naprawdę świetne doświadczenie! Obecnie korzystam z Airmax Internet w telefonie oraz z usługi światłowodu w domu i firmie. Jeśli chodzi o koszty usługi, ceny Internetu Airmax są naprawdę konkurencyjne. Gorąco polecam zakup Airmax Internet Zestawu, który obejmuje także router. W ofercie dostawcy dostępne są różne zestawy do wyboru. Osobiście zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, dedykowany klientom indywidualnym z Opola."

  — Cyprian

  "Korzystam i z całą pewnością polecam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak rewelacyjnym internetem! Doceniam firmę AIRMAX również ze względu na profesjonalną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole składa się z "żywych" ludzi, a nie maszyn. Można dzwonić i pytać o cokolwiek. Osobiście nie jestem fanem wirtualnych asystentów... A jeśli ktoś woli załatwić sprawy online, istnieje możliwość skorzystania z e-BOK. Indywidualny login do AIRMAX internet bez problemu znalazłem w umowie."

  — Bartłomiej

  "Mam aktywną usługę światłowodu od Airmax. Wszyscy członkowie naszej sześcioosobowej rodziny korzystają z niej. Podczas weekendów spędzamy praktycznie cały czas online. Regularnie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix. Dlatego mieliśmy wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax w pełni sprostał naszym wymaganiom, nawet tym bardziej nietypowym. Otrzymaliśmy dobrze dopasowaną ofertę, która nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek zastrzeżenia. Chciałbym podkreślić jakość komunikacji z zespołem Airmax. Kontakt z infolinią Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze trafiamy na uprzejmego konsultanta. Jeśli chodzi o opłaty za usługę światłowodu Airmax, cennik dostępny jest na oficjalnej stronie firmy. Ceny proponowane przez Airmax znacząco różnią się od ofert innych dostawców internetu, a w obecnych czasach oszczędności są istotne. Nie znaleźliśmy lepszej oferty cenowej u żadnego innego dużego operatora. Nasza ocena usługi to 5+! Jesteśmy zadowolona rodzina z Wrocławia."

  — Elżbieta

  "Przed rokiem miałem okazję skorzystać z usługi Airmax internet bez konieczności zawierania umowy (prepaid), i byłem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Nie należy jednak bezkrytycznie wierzyć w to, co piszą niezidentyfikowane osoby w internecie. Moim zdaniem, większość opinii to jedynie nieprawdziwe twierdzenia osób, które nigdy nie miały doświadczenia z Airmax internet. Jeśli szukacie informacji o internetowym Airmax forum (szczególnie te dla anonimowych użytkowników) nie jest wiarygodnym źródłem wiedzy."

  — Maria

  "Zdecydowanie polecam usługę internetową Airmax! Wyniki pomiarów prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś poradzić, warto przed podjęciem decyzji zapytać o możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego, aby przetestować rozwiązanie bez żadnych zobowiązań. Ja osobiście miałem możliwość bezpłatnego testowania przez około pół miesiąca, zanim podjąłem decyzję o podpisaniu umowy. Warto zaznaczyć, że korzystam z usługi Airmax internet w domu, ale uważam, że sprawdzi się równie dobrze w biznesie."

  — Teodor

  "Zamówiłem usługę internetu światłowodowego od Airmax. Jako programista pracujący w trybie home office korzystam z wielu urządzeń i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość połączenia światłowodowego. Usługa ta znacząco wyróżnia się spośród największych dostawców światłowodu na polskim rynku. Zachęcam was do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie Airmax, aby dowiedzieć się jak działa ich internet. Jeśli jesteście zainteresowani rzetelnymi opiniami na temat Airmax, polecam szukać ich właśnie tutaj. Przy okazji, warto przed podpisaniem umowy zapytać o możliwość przetestowania rozwiązania bezpłatnie i bez zobowiązań. Ja skorzystałem z tej opcji."

  — Paulina

  "Opinie na temat internetu Airmax są fenomenalne, ale przekonam się o tym osobiście nieco później, ponieważ aktualnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego. Jednak jak na razie, usługa działa zgodnie z oczekiwaniami. Pod względem cen również wydaje się być w porządku. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł skorzystać z usługi światłowodu Airmax i usłyszeć opinie na ten temat, które zapewne również będą świetne."

  — Alfred

  "Muszę przyznać, że jeszcze niedawno nie miałem pojęcia, czym jest Airmax. Nie spotkałem się wcześniej z takim dostawcą internetu. Postanowiłem więc zapoznać się z ocenami na temat Airmax internet i teraz, jako użytkownik, uważam, że nie były one przesadzone. W ramach oferty otrzymałem gwarancję pełnego zasięgu i muszę powiedzieć, że jestem z tego bardzo zadowolony. Co ciekawe, nie mieszkam w dużej miejscowości, takiej jak Bolesławiec. Jednak Airmax internet działa tu bez zarzutu przez cały czas. Co więcej, prędkość internetu odpowiada ustaleniom, regularnie przeprowadzam testy na tej stronie. Wdrożenie usługi Airmax internet odbyło się szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecam Airmax internet w Bolesławcu, ponieważ po pewnym czasie zdobył moje pełne zaufanie, a teraz korzystam z niego bez żadnych problemów."

  — Robert

  "Analizując opinie o Airmax internet w 2023 roku, można stwierdzić, że firma ta niezmiennie zajmuje wysoką pozycję wśród najlepszych polskich dostawców internetu. Natrafiłem także na nieprzychylne opinie o airmax.pl, jednakże mam wrażenie, że większość z nich została napisana przez konkurencję. Osobiście od kilku miesięcy korzystam z Airmax internetu światłowodowego AirFiber w moim mieszkaniu, i gdybym miał polecić komuś z Wrocławia usługę światłowodu, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłu danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb - i to wszystko bez konieczności prowadzenia dodatkowych kabli."

  — Kajetan

  "Jeśli chodzi o cenę internetu, Airmax Wrocław obecnie nie ma konkurencji pod względem atrakcyjności oferty (moim zdaniem oczywiście). Airmax zapewnia naprawdę doskonałe warunki. Ciekawi mnie, dlaczego opinie na temat Airmax.pl na różnych forach są tak mieszane. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet w Airmax, cennik można znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Tam również można zobaczyć mapę Airmax nadajników, która jasno pokazuje, że zasięg Airmax Internet jest niezwykle istotny. Wciąż się rozszerza. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale sam zdecydowałem się na zestaw internetu wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmacnianiu sygnału. Warto osobiście przekonać się, jak tani, szybki i niezawodny jest Airmax internet poprzez przeprowadzenie testu prędkości (nie tylko na tej stronie). To tylko potwierdza jakość połączenia!"

  — Alicja

  "Rozpocząłem współpracę z Airmax Opole kilka miesięcy temu. Przedtem aktywnie uczestniczyłem w forum internetowym dotyczącym Airmax. Najbardziej interesowało mnie, gdzie jest dostępny internet Airmax, ponieważ mieszkam w trudnym terenie pod względem zasięgu. Niestety, nie znalazłem żadnych wiarygodnych opinii na temat zasięgu Airmax, więc zdecydowałem się podjąć ryzyko... Chociaż tak naprawdę nie było to tak ryzykowne, ponieważ na początek wypróbowałem Airmax internet na telefonie w opcji prepaid, na okres 7 dni. Uruchomiłem Airmax internet na telefonie i otrzymałem darmowy okres testowy trwający jeden dzień. Było świetne! Teraz korzystam z Airmax internetu na telefonie i połączenia stacjonarnego w domu. Jeśli chodzi o ceny usługi Airmax internet, są naprawdę konkurencyjne. Polecam zakup pełnego zestawu Airmax Internet, który obejmuje również router. Operator oferuje różne zestawy. Wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, rekomendowany dla mieszkańców większych miast."

  — Zbigniew

  "Korzystam z zestawu AIRMAX internet router WIFI 300Mb i z całego serca polecam go wszystkim. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek miał lepszy internet! Doceniam firmę AIRMAX również ze względu na doskonałe podejście do obsługi klienta. W oddziale AIRMAX w Opolu pracują prawdziwi ludzie, nie tylko maszyny. Można do nich dzwonić i pytać o cokolwiek. Nie przepadam za wirtualnymi asystentami... A jeśli ktoś woli załatwić sprawy online, można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Nie miałem problemu z odnalezieniem swojego unikalnego loginu do AIRMAX internet w umowie."

  — Seweryn

  "Korzystam z usługi światłowodu oferowanej przez Airmax. Wszyscy członkowie naszej czteroosobowej rodziny korzystają z tej usługi. W dni wolne od pracy praktycznie cały czas jesteśmy online. Wieczorami regularnie oglądamy filmy i seriale na platformach VOD. Ze względu na to mieliśmy wysokie oczekiwania wobec jakości połączenia internetowego. Airmax sprostał wszystkim naszym potrzebom, nawet tym nietypowym. Otrzymaliśmy dobrze dopasowaną ofertę, która w pełni spełnia nasze oczekiwania. Chciałbym zaznaczyć, że komunikacja z zespołem Airmax jest naprawdę satysfakcjonująca. Kontakt z biurem obsługi klienta Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze spotykamy tam kompetentne doradczynie. Jeśli chodzi o opłaty za usługę światłowodu Airmax, cennik dostępny jest na oficjalnej stronie operatora. Ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami, a w obecnych czasach oszczędności mają dużą wartość. Nie znaleźliśmy lepszych ofert światłowodu gdzie indziej. W pełni rekomendujemy usługę Airmax! Rodzina z Dolnego Śląska."

  — Cezary

  "Kilka miesięcy temu skorzystałem z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie sugerujcie się wyłącznie tym, co anonimowi użytkownicy wypisują w sieci. Moim zdaniem większość opinii to negatywna kampania konkurencji, która najprawdopodobniej nigdy nie miała doświadczenia z Airmax. Jeśli jesteście zainteresowani internetem Airmax, forum (zwłaszcza to dla anonimowych użytkowników) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji."

  — Krystian

  "Zdecydowanie polecam internet Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę doradzić, warto przed finalizacją umowy poprosić konsultanta o możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego Airmax internet, aby przetestować usługę bez żadnych zobowiązań. Ja osobiście skorzystałem z tej opcji i testowałem internet od Airmax przez około 2 tygodnie przed podpisaniem umowy. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Warto również wspomnieć, że korzystam z Airmax internetu w domu, ale uważam, że sprawdziłby się równie dobrze w firmie."

  — Waldemar

  "Złożyłem zamówienie na internet światłowodowy od Airmax. Jako programista pracujący w domu, korzystam z wielu urządzeń i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Jakość usług Airmax jest nieporównywalna z ofertami dominujących dostawców światłowodowego internetu na polskim rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie dostawcy, dotyczącymi działania internetu Airmax. Jeśli chodzi o opinie o Airmax, polecam szukać wartościowych opinii tylko tutaj. Dodatkowo, warto przed zamówieniem usługi zapytać o możliwość skorzystania z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Ja miałem taką możliwość i została mi ona udostępniona bez żadnych problemów."

  — Cyprian

  "Większość opinii na temat Airmax internet jest bardzo pozytywnych, a ja przekonam się o tym niedługo, ponieważ obecnie korzystam z darmowego okresu testowego. Zwłaszcza dla graczy, usługa jest rewelacyjna. Pod względem cen również wydaje się być atrakcyjna. Rozważam zainstalowanie Airmax światłowodu, ponieważ opinie na jego temat są bardzo pozytywne."

  — Tomasz

  "Mam wrażenie, że jeszcze niedawno nie miałem pojęcia, czym jest Airmax. Nie spotkałem się wcześniej z tą firmą. Postanowiłem więc zapoznać się z opiniami na temat Airmax internet, a teraz, będąc ich klientem, uważam, że nie są one przesadzone. W umowie gwarantowano mi pełny zasięg i rzeczywiście go mam. Ważne jest, że mieszkam w mniejszym mieście, jak Bolesławiec, a Airmax internet działa u mnie bez żadnych problemów przez całą dobę. Prędkość połączenia jest zgodna z deklaracjami, co potwierdzają wyniki testów prędkości. Podłączenie Airmax internetu odbyło się już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Gorąco polecam Airmax internet Bolesławiec, ponieważ teraz mam do niego pełny dostęp."

  — Remigiusz

  "Przeszukując opinie o Airmax internet z 2023 roku, zauważam, że firma ta jest jednym z wiodących dostawców internetu w Polsce. Znalazłem również kilka negatywnych opinii o airmax.pl, jednak wydaje mi się, że większość z nich jest pisana przez konkurencję. Osobiście korzystam z Airmax internetu światłowodowego AirFiber od kilku miesięcy i gdybym miał polecić komuś światłowód na Dolnym Śląsku, to zdecydowanie wybrałbym Airmax. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez konieczności instalacji kabli."

  — Albert

  "Jeżeli mówimy o stosunku jakości do ceny, Airmax Wrocław na obecną chwilę nie ma dla mieszkańców niczego bardziej atrakcyjnego do zaoferowania (oczywiście według mojej oceny). Airmax zapewnia naprawdę doskonałe warunki. Ciekawi mnie, dlaczego opinie o Airmax.pl na forach są tak zróżnicowane. Jeśli kogoś interesują opłaty za usługę internetu Airmax, cennik można znaleźć na stronie firmy. Można tam również sprawdzić mapę z zaznaczonymi nadajnikami Airmax - widać wyraźnie, że zasięg jest priorytetem dla Airmax Internet. Jest on coraz większy. Mimochodem, ja zdecydowałem się na zestaw internetu wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu sygnału. Warto osobiście przetestować, jak niski, szybki i niezawodny jest Airmax internet poprzez przeprowadzenie testu prędkości (nie tylko na tej stronie), który tylko potwierdzi wysokie parametry połączenia!"

  — Albert

  "Mój epizod z dostawcą Airmax Opole zainicjował się parę okresów temu. Przedtem monitorowałem pewne internetowe forum odnośnie tego dostawcy. Szczególnie interesowała mnie kwestia dostępności Airmax internet w różnych lokalizacjach, jako że mój rezydencja znajduje się w ekscentrycznym zasięgu. Niestety, forum nie przyniosło żadnych cennych danych odnośnie zasięgu internetu Airmax, dlatego postanowiłem zaryzykować... A tak naprawdę, to ryzyko nie było wielkie, bowiem rozpocząłem swoją przygodę z Airmax internet na telefonie w opcji prepaid, bez potrzeby żadnych formalności, na przeciąg 14 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem oznajmienie, że przysługuje mi darmowy okres próbny trwający nieco ponad dobę, o ile nie myli mnie pamięć. Fenomenalne! Aktualnie czerpię korzyści z Airmax internet na smartfonie, jak również posiadam światłowodowe połączenie w rezydencji. Jeśli chodzi o koszty usługi Internet Airmax, ceny są naprawdę konkurencyjne. Gorąco rekomenduję inwestycję w Airmax Internet Zestaw, który obejmuje również router. Dostawca ma w ofercie różne zestawy. Osobiście wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, jako że został zaprojektowany z myślą o indywidualnych użytkownikach w większych lokalizacjach."

  — Ireneusz

  "Mam przyjemność użytkować i zdecydowanie polecam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. W pełni śmiało mogę stwierdzić, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak doskonałym internetem! Doceniam firmę AIRMAX także ze względu na profesjonalne podejście do obsługi klienta. Oddział AIRMAX w Opolu składa się z prawdziwych ludzi, a nie bezdusznych maszyn. Można z nimi bezpośrednio rozmawiać i zadać wszelkie pytania. Nie przepadam za wirtualnymi asystentami... A jeśli ktoś woli załatwić sprawy online, to może skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Odnalezienie indywidualnego loginu do usługi AIRMAX internet w umowie nie stanowiło żadnego problemu."

  — Fryderyk

  "Korzystamy z usługi światłowodu Airmax, która obejmuje całą naszą czwórkę. Nasz czas wolny praktycznie w całości spędzamy online, regularnie oglądając filmy na platformach streamingowych. Dlatego mieliśmy wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax spełnił wszystkie nasze wymagania, nawet te bardziej nietypowe. Otrzymaliśmy indywidualną ofertę, która pozostawia nas bez żadnych zastrzeżeń. Chciałbym podkreślić doskonałą jakość kontaktu z zespołem Airmax. Obsługa klienta Airmax Internet jest po prostu niesamowita! Zawsze możemy liczyć na profesjonalną i pomocną osobę. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik jest dostępny na stronie operatora. Ceny wyróżniają się na tle innych dostawców, a w obecnych czasach, kiedy"

  — Maria

  "Około roku temu skorzystałem z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony z jej działania. Nie sugerujcie się jedynie tym, co anonimowi użytkownicy piszą w sieci. Moim zdaniem, większość tych opinii to próba czarnego PR-u ze strony konkurencji, która najprawdopodobniej nigdy nie miała styczności z Airmax internetem. Jeśli faktycznie interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla osób niezalogowanych), to nie jest najlepszym źródłem rzetelnych informacji."

  — Mateusz

  "Z całym przekonaniem polecam internet Airmax! Wyniki pomiarów prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś poradzić, uważam, że warto wcześniej zapytać o możliwość darmowego przetestowania airmax internetu, bez żadnych zobowiązań. Ja sam miałem okazję korzystać z darmowego okresu testowego przez kilkanaście dni przed podpisaniem umowy. Na koniec chciałbym dodać, że obecnie korzystam z Airmax internetu w domu, ale uważam, że również dla przedsiębiorców to doskonałe rozwiązanie."

  — Zdzisław

  "Posiadam usługę Airmax internet światłowodowy. Jako programista pracujący w trybie home office, korzystam z różnorodnego sprzętu i mogę zapewnić, że nie ma to negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Jakość usług dostarczanych przez Airmax jest znacznie lepsza niż u dominujących operatorów światłowodowych na polskim rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie operatora, aby dowiedzieć się więcej o działaniu internetu Airmax. Jeśli chcesz poznać wiarygodne opinie o Airmax, polecam szukać ich właśnie tam. P.S. Warto poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania usługi światłowodowej przed podpisaniem umowy. Ja miałem taką możliwość bez żadnych problemów."

  — Jacek

  "Przeglądając opinie o Airmax internet, można zauważyć, że są one znakomite, a teraz sam będę mógł przekonać się o tym, korzystając z bezpłatnego okresu testowego. Jak dotąd, internet działa ultra szybko. Jeśli chodzi o ceny, wydają się być w porządku. Mam nadzieję, że ostateczna instalacja Airmax światłowodu również będzie spełniać moje oczekiwania, jak to potwierdzają opinie innych użytkowników."

  — Mariusz

  "Przyznaję, że jeszcze kilka miesięcy temu nie znałem pojęcia "airmax". Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy usług. Dlatego postanowiłem przeczytać opinie na temat airmax w internecie i teraz, jako ich klient, uważam, że nie są one przesadzone. W ofercie, którą mi przedstawiono, obiecano mi pełen zasięg i rzeczywiście taki otrzymałem. Chciałbym podkreślić, że nie mieszkam w dużym mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Internet airmax działa u mnie bez zarzutu przez cały czas. Prędkość połączenia również jest zgodna z tym, co było obiecane; regularnie testuję ją na tej stronie. Podłączenie internetu airmax przebiegło bardzo szybko. Gorąco polecam usługę Airmax Internet Bolesławiec, ponieważ wreszcie mam nieograniczony dostęp do internetu."

  — Dorota

  "Przeglądając recenzje Airmax Internet w 2023 roku, można zauważyć, że ta firma wciąż zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców usług telekomunikacyjnych. Chociaż natrafiłem na kilka negatywnych komentarzy dotyczących Airmax Internet, jestem pewien, że większość z nich pochodzi od konkurencji, której zależy na dyskredytowaniu tej firmy. Mam pewność co do tego, ponieważ sam korzystam z Airmax Internet światłowodowego AirFiber od prawie roku w moim bloku. Jeśli miałbym polecić komuś z Dolnego Śląska usługę internetu światłowodowego, Airmax byłby moją pierwszą rekomendacją. Średnia prędkość połączenia wynosi aż 15 Gb, i to bez konieczności stosowania tradycyjnego okablowania."

  — Barbara

  "Jeśli chodzi o relację między parametrami internetu a cenami w Airmax Wrocław, obecnie nie uważam, że istnieje coś bardziej opłacalnego dla klientów. Airmax faktycznie oferuje warunki bezkonkurencyjne. Jestem bardzo zaintrygowany tym, dlaczego opinie na temat Airmax.pl w sieci są tak różnorodne. Jeśli ktoś jest zainteresowany opłatami za internet Airmax, cennik można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy. Można również sprawdzić mapę nadajników Airmax, która wyraźnie pokazuje, że dla Airmax Internet zasięg jest priorytetem i stale się zwiększa z roku na rok. PS. Jeżeli kogoś to interesuje, zakupiłem zestaw internetowy wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Gorąco polecam przekonanie się osobiście, jak opłacalny, niezwykle szybki i niezawodny jest Airmax Internet. Test prędkości łącza Airmax jednoznacznie potwierdził jego jakość, nie tylko na tej stronie!"

  — Aleksandra

  "Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się około roku temu. Przedtem poszukiwałem informacji na temat tego dostawcy internetowego na różnych forum. Szczególnie interesowało mnie, gdzie jest dostępny Airmax Internet, ponieważ mój dom znajduje się w obszarze, który ma pewne problemy z zasięgiem. Niestety, nie udało mi się znaleźć żadnych pomocnych opinii dotyczących zasięgu internetu Airmax, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Chociaż tak naprawdę nie było to takie ryzykowne, ponieważ na początek zdecydowałem się zamówić Airmax Internet na telefon w ofercie na kartę, bez żadnych zobowiązań, na okres 30 dni. Po włączeniu Airmax Internetu na telefonie okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy trwający 24 godziny, jeśli dobrze pamiętam. To zasługuje na uznanie! W chwili pisania tej opinii korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz mam światłowód w moim biurze. Jeśli chodzi o koszty usługi Internetu Airmax, ceny są naprawdę atrakcyjne. Gorąco polecam zamówienie pełnego zestawu Airmax Internetu z routerem. Oferta obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ doskonale nadaje się dla osób mieszkających w większych miejscowościach."

  — Beniamin

  "Chciałbym polecić zestaw: AIRMAX Internet Router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie korzystałem z tak stabilnego połączenia internetowego! Cieszę się również z doskonałej obsługi klienta przez tego dostawcę. Oddział AIRMAX w Opolu składa się z prawdziwych ludzi, a nie tylko komputerów. Można do nich dzwonić i zapytać o cokolwiek. Osobiście nie jestem fanem wirtualnych asystentów... A jeśli klient woli komunikować się pisemnie, istnieje możliwość skorzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny login do AIRMAX Internet jest zapisany w umowie."

  — Gerard

  "Posiadamy światłowód od Airmax, którym korzysta cała nasza pięcioosobowa rodzina. W naszym wolnym czasie praktycznie wszyscy jesteśmy w internecie jednocześnie. Co wieczór również oglądamy filmy na platformach VOD. W związku z tym mieliśmy wysokie oczekiwania odnośnie parametrów naszego internetu. Airmax sprostał wszystkim naszym, nawet nietypowym, potrzebom. Otrzymaliśmy propozycję, która naprawdę spełnia nasze oczekiwania i nie mamy powodów do narzekań. Chciałbym wyróżnić również kontakt z zespołem Airmax. Każdy kontakt z działem serwisowym Airmax Internet to czysta przyjemność! Zawsze tam spotykamy kompetentną doradczynię. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyróżniają się na tle konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są dla nas priorytetem. Nie spotkałem nigdzie indziej światłowodu o takich samych parametrach w tak atrakcyjnej cenie. Z czystym sumieniem polecamy! Pozdrowienia od rodziny z Dolnego Śląska."

  — Julia

  "Kilka lat temu skorzystałem z usługi Airmax Internet bez umowy (PrePaid) i byłem zadowolony z jej działania. Nie wierzcie jednak tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w internecie. Moim zdaniem, przynajmniej połowa tych opinii to kłamstwa osób, które na pewno nigdy nie miały dostępu do internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje cię forum internetowe dotyczące Airmax, zwłaszcza forum dla niezalogowanych użytkowników, NIE jest to dobrym źródłem informacji."

  — Stefan

  "Zdecydowanie polecam usługę internetową Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś poradzić, warto przed podpisaniem umowy zapytać obsługę o możliwość darmowego przetestowania Airmax Internet, oczywiście bez żadnych zobowiązań. W moim przypadku nie było żadnego problemu - testowałem internet od Airmax przez około 2 tygodnie zupełnie za darmo, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy. PS. Mam Airmax Internet w domu, ale sądzę, że sprawdziłby się równie dobrze w siedzibach firm."

  — Daniel

  "Korzystam z usługi Airmax Internet światłowodowy. Jako programista pracujący w trybie home office, potrzebuję wielu urządzeń do pracy, ale to nie wpływa na komfort korzystania z internetu. Porównanie Airmax z dużymi dostawcami usług internetowych światłowodowych na polskim rynku jest bez sensu. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie operatora na temat działania Airmax Internetu, a jeśli masz czas i ochotę, przeczytaj opinie na temat Airmax napisane przez autentycznych użytkowników, ale polecam szukać ich tylko na oficjalnej stronie. PS. Warto przed podjęciem współpracy zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Sam zrobiłem taki wniosek."

  — Donald

  "Opinie na temat Airmax Internet są świetne, a jak się sprawdza w praktyce, dowiem się niedługo, ponieważ obecnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale nie mam powodów do narzekań. Również pod względem ekonomicznym jest w porządku. Docelowo planuję przejść na Airmax światłowodowy, opinie na ten temat są obiecujące..."

  — Maksymilian

  "Przyznaję się bez wahania, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia o istnieniu Airmax. Nigdy wcześniej nie słyszałem o takim dostawcy usług. Z tego powodu postanowiłem przeczytać opinie na temat Airmax Internet i teraz, jako już zadowolony klient, uważam, że te opinie wcale nie są przesadzone. W ramach oferty obiecano mi pełny zasięg i rzeczywiście to otrzymałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w dużym mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Airmax Internet działa u mnie doskonale przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Prędkość łącza jest zgodna z ustaleniami, regularnie sprawdzam to na dedykowanej stronie. Podłączenie do internetu Airmax odbyło się sprawnie i szybko. Z całego serca polecam Airmax Internet Bolesławiec, ponieważ w końcu możemy cieszyć się nieograniczonym dostępem do niego."

  — Aleksandra

  "Analizując opinie o Airmax Internet w 2023 roku, można stwierdzić, że firma ta nadal utrzymuje się wśród najlepszych polskich dostawców usług. Przeczytałem również kilka negatywnych komentarzy na temat Airmax Internet, ale mam wrażenie, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Ja osobiście od kilku lat korzystam z Airmax Internet światłowodowy AirFiber w moim domu i gdybym miał polecić komuś z Dolnego Śląska usługę internetu światłowodowego, Airmax byłby moją pierwszą rekomendacją. Średnia prędkość łącza wynosi imponujące 15 Gb, a co ważne, nie wymaga infrastruktury kablowej."

  — Adolf

  "Jeśli chodzi o relację między jakością internetu a cenami w Airmax Wrocław, obecnie moim zdaniem nie ma niczego bardziej atrakcyjnego dla klientów. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie, dlaczego opinie na temat Airmax.pl w sieci są tak zróżnicowane. Jeśli ktoś jest zainteresowany opłatami za internet Airmax, może sprawdzić cennik na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa. Tam można również zobaczyć mapę nadajników Airmax - widać wyraźnie, że zasięg jest najważniejszy dla Airmax Internetu i stale się zwiększa. Przy okazji, ja wybrałem zestaw internetowy wraz z zewnętrzną anteną, ponieważ zależało mi na maksymalnym wzmocnieniu sygnału. Gorąco polecam przekonanie się samemu, jak opłacalny, niezwykle szybki i niezawodny jest Airmax Internet. Test prędkości łącza Airmax tylko potwierdził wysokie parametry, a można go przeprowadzić nie tylko na tej stronie!"

  — Leon

  "Rozpocząłem współpracę z dostawcą internetu Airmax Opole około dwóch lat temu. Przedtem szukałem informacji na różnych forach dotyczących tego dostawcy. Szczególnie interesowało mnie, gdzie Airmax Internet jest dostępny, ponieważ mieszkam w miejscu, gdzie zasięg internetu jest nietypowy. Niestety, nie znalazłem wartościowych opinii na temat zasięgu Airmax Internetu, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Chociaż nie można nazwać tego pełnym ryzykiem, ponieważ na początek zdecydowałem się na Airmax Internet na telefon w ofercie na kartę, bez umowy, na 14 dni. Aktywowałem Airmax Internet na telefonie i dowiedziałem się, że przed podpisaniem umowy mogę skorzystać z bezpłatnego okresu testowego trwającego jeden dzień, o ile dobrze pamiętam. To zasługuje na pochwałę! Obecnie korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz posiadam również usługę stacjonarną w biurze. Jeśli chodzi o koszty Airmax Internetu, są one bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam zakup pełnego zestawu Airmax Internet, który zawiera router. Firma oferuje różne typy zestawów. Wybrałem zestaw działający w paśmie 5 GHz, który jest rekomendowany dla osób mieszkających w dużych miastach."

  — Piotr

  "Posiadam i gorąco polecam zestaw: router AIRMAX Internet z obsługą WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Jestem pewien jak założę swoją rękę, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tak niezawodnym internetem! Polecam tego dostawcę również ze względu na doskonałą komunikację z klientami. Oddział AIRMAX Opole składa się z prawdziwych ludzi, a nie tylko maszyn. Można do nich dzwonić i zapytać o cokolwiek. Nie cierpię automatycznych infolinii... A dla klientów, którzy wolą kontaktować się pisemnie, istnieje możliwość skorzystania z e-BOK. Bez żadnego problemu odnalazłem dedykowany login do AIRMAX Internet w umowie."

  — Igor

  "Posiadamy światłowód Airmax, który wykorzystuje cała nasza czwórka. W dni wolne praktycznie spędzamy cały czas online. Dodatkowo, codziennie oglądamy seriale na platformach streamingowych. Z tego powodu mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Na szczęście Airmax spełnił wszystkie, nawet nietypowe wymagania. Otrzymaliśmy propozycję dostosowaną do naszych potrzeb, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto również docenić kontakt z personelem Airmaxa. Komunikacja z biurem obsługi Airmax Internet to po prostu bajka! Zawsze spotykamy tam życzliwe i uprzejme osoby. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny są wyraźnie korzystne w porównaniu do ofert innych operatorów, a obecnie szukamy oszczędności wszędzie, gdzie to możliwe. Nawet najwięksi dostawcy nie zaproponowali nam tak szybkiego internetu w tak atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie przyznajemy Airmaxowi pięć gwiazdek! Pozdrawiamy rodzina z Opola."

  — Zenon

  "Mniej więcej rok temu miałem okazję skorzystać z usługi Airmax Internet bez konieczności podpisywania umowy (PrePaid) i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z tej opcji. Niemniej jednak, warto zachować zdrowy rozsądek i nie ufać ślepo wszystkiemu, co czytamy w anonimowych opiniach online. Jestem przekonany, że większość z tych opinii to po prostu dezinformacja, tworzona przez osoby, które nie miały osobistego doświadczenia z Airmax Internet. Jeśli naprawdę interesuje Cię Airmax Internet, to nie polecam polegania wyłącznie na opiniach z internetowych forów, zwłaszcza tych dostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. To nie jest najlepsze źródło wiarygodnych informacji."

  — Maria

  "Zdecydowanie polecam usługę internetu Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę doradzić, warto przed podpisaniem umowy zapytać konsultanta o możliwość darmowego przetestowania usługi Airmax Internet, oczywiście bez żadnych zobowiązań. W moim przypadku nie było problemu - miałem możliwość testowania internetu od Airmax przez około 2 tygodnie przed podpisaniem umowy. P.S. Korzystam z Airmax Internet w domu, ale sądzę, że również w biurach sprawdzi się doskonale."

  — Zdzisław

  "Posiadam usługę światłowodu od Airmax. Jako inżynier pracujący w trybie home office, potrzebuję wielu urządzeń do pracy i nie doświadczam żadnych negatywnych skutków na wygodę korzystania z tego światłowodu. Parametry usługi są niezrównane w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Zalecam zapoznanie się z oficjalną stroną marki, aby dowiedzieć się, jak działa internet Airmax. Jeśli jesteście zainteresowani opiniami na temat Airmax, zalecam szukać ich wyłącznie na tej stronie, ponieważ są one wartościowe. P.S. Przed podpisaniem umowy warto poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi internetowej. Sam miałem okazję przetestować ją przez dwa tygodnie."

  — Gustaw

  "Opinie na temat Airmax Internet są bardzo pozytywne, ale aby przekonać się, jak sprawdza się w praktyce, będę musiał jeszcze poczekać niecałe dwa tygodnie. Obecnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego i muszę powiedzieć, że internet działa idealnie. Jeśli chodzi o cenę, również wydaje się być w porządku. W przyszłości chciałbym skorzystać z usługi Airmax światłowodowego, ponieważ słyszałem, że ma bardzo dobre opinie."

  — Igor

  "Muszę przyznać, że jeszcze kilka miesięcy temu nie byłem świadomy istnienia Airmax. Nie słyszałem wcześniej o tej firmie. Zdecydowałem się więc przeczytać opinie o Airmax i teraz, będąc już ich klientem, uważam, że opinie te są w pełni zasłużone. W ofercie obiecano mi pełny zasięg i rzeczywiście go otrzymałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w dużym mieście, a mimo to Airmax internet działa u mnie doskonale przez całą dobę. Szybkość łącza jest zgodna z umową, czego potwierdzają przeprowadzone testy prędkości. Podłączenie internetu Airmax odbyło się już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Zdecydowanie polecam Airmax Internet, zwłaszcza mieszkańcom Bolesławca, którzy wreszcie mają pełny dostęp do niezawodnego połączenia internetowego."

  — Teodor

  "Analizując opinie o Airmax internet w roku 2023, można stwierdzić, że firma ta nadal zajmuje czołową pozycję wśród polskich operatorów. Zdarzyło mi się również zauważyć negatywne opinie na temat airmax.pl, ale wydaje mi się, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Osobiście korzystam z usługi Airmax internet światłowodowy AirFiber od kilku lat i gdybym miał polecić komuś z Dolnego Śląska światłowód, to Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłu danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb, a wszystko to bez potrzeby korzystania z kabli."

  — Benedykt

  "Jeśli chodzi o relację między ceną a jakością usługi internetowej w Airmax Wrocław, moim zdaniem nie ma obecnie bardziej opłacalnej opcji. Airmax oferuje naprawdę doskonałe warunki. Nie jestem pewien, dlaczego opinie o Airmax.pl w internecie są tak skrajne. Jeśli ktoś jest zainteresowany opłatami za internet w Airmax, cennik można znaleźć na oficjalnej stronie operatora. Można tam również zobaczyć mapę nadajników Airmax, która jednoznacznie pokazuje, że zasięg internetu Airmax jest jednym z priorytetów. System ten jest stale rozwijany. Osobiście zakupiłem zestaw internetu wraz z zewnętrzną anteną, ponieważ zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Gorąco polecam przekonanie się na własnej skórze, jak korzystne, niezwykle szybkie i stabilne jest połączenie Airmax internet, które zostało potwierdzone również za pomocą testów prędkości."

  — Ewa

  "Współpracę z firmą Airmax Opole rozpocząłem około roku temu. Przed tym, szukałem informacji na temat tego dostawcy na różnych forum. Zależało mi zwłaszcza na tym, gdzie jest dostępny internet Airmax, ponieważ moje miejsce zamieszkania jest dość trudne pod względem zasięgu. Niestety, nie znalazłem żadnych konkretnych opinii na temat zasięgu internetu Airmax, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Ale tak naprawdę, nie było to zbyt ryzykowne, ponieważ zdecydowałem się na wersję Airmax internetu na telefon w ofercie na kartę, bez zobowiązań, na okres 30 dni. Aktywowałem Airmax internet na telefonie i okazało się, że mogę skorzystać z bezpłatnego okresu testowego trwającego 1 dobę, jeśli dobrze pamiętam. To było świetne! Obecnie korzystam z Airmax internetu na telefonie oraz światłowodu w moim domu i firmie. Jeśli chodzi o koszty usługi Airmax Internet, ceny są naprawdę atrakcyjne. Polecam zamówić kompletny zestaw Airmax Internet wraz z routerem. Oferta obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, który jest idealny dla klientów indywidualnych z dużych miast."

  — Wojciech

  "Używam i gorąco polecam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Mogę śmiało stwierdzić, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak szybkiego internetu! Dodatkowo, chciałbym polecić firmę AIRMAX ze względu na doskonałą obsługę klienta. W oddziale AIRMAX Opole pracują prawdziwi ludzie, a nie maszyny. Można do nich dzwonić i zadać pytania na dowolny temat. Osobiście nie przepadam za automatycznymi infoliniami... Jeśli klient woli załatwiać sprawy online, istnieje możliwość skorzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. W umowie znalazłem unikalny login do AIRMAX internet, który jest niezbędny do korzystania z usługi."

  — Katarzyna

  "Posiadam światłowód od Airmax. Korzysta z niego cała nasza piątka. W weekendy praktycznie wszyscy jednocześnie korzystamy z internetu. A co do tego, codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix czy Disney+. Z tego powodu mieliśmy wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax spełnił wszystkie, nawet nietypowe wymagania. Otrzymaliśmy ofertę, która naprawdę nie pozostawia nam żadnych powodów do narzekań. Chciałbym zwrócić uwagę na kontakt z zespołem Airmax. Komunikacja z działem obsługi klienta Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze jest tam ktoś kompetentny, kto służy pomocą. Jeśli chodzi o opłaty za usługę Airmax światłowód, cennik znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy. Ceny wyróżniają się na tle ofert konkurencyjnych operatorów, a w obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności są ważne. Nawet u największych dostawców nie udało nam się znaleźć takiego światłowodu o podobnych parametrach w tak atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie przyznajemy 5 punktów z plusem! Jesteśmy rodziną z Bolesławca."

  — Dionizy

  "Parę lat temu zdecydowałem się skorzystać z usługi Airmax Internet bez umowy (PrePaid) i byłem zadowolony z tego doświadczenia. Jednak ważne jest, aby nie przyjmować ślepo wszystkiego, co czytamy w anonimowych opiniach online. Moim skromnym zdaniem, co najmniej połowa z tych opinii to wypowiedzi osób, które nie miały osobistego doświadczenia z Airmax Internet. Jeśli naprawdę chcesz poznać więcej na temat Airmax Internet, to forum (szczególnie to dostępne dla niezalogowanych użytkowników) nie jest najlepszym źródłem informacji. Zalecam sprawdzenie bardziej wiarygodnych źródeł."

  — Juliusz

  "Bez wahania zachęcam do skorzystania z sieci Airmax! Wyniki pomiarów prędkości są najlepszym dowodem na jej jakość. Sugerowałbym zasięgnąć informacji u doradcy o możliwości darmowego wypróbowania usługi Airmax przed podpisaniem kontraktu, oczywiście bez zobowiązań. W moim doświadczeniu, mieliśmy możliwość bezpłatnego testowania usługi przez około 2 tygodnie przed podpisaniem umowy. P.S. Posiadam sieć Airmax w domu, ale myślę, że sprawdzi się również doskonale w biurach."

  — Maksymilian

  "Jestem użytkownikiem internetu światłowodowego od Airmax. Jako inżynier pracujący zdalnie, korzystam z wielu urządzeń i nie doświadczam żadnych problemów z jakością połączenia. Standard usług jest nieporównywalny z tym, co oferują inni duzi dostawcy na rynku. Zdecydowanie polecam zapoznać się ze szczegółami usługi na oficjalnej stronie Airmax, a jeśli chcecie przeczytać opinie o Airmax, polecam szukać tylko tam. P.S. Przed rozpoczęciem współpracy warto zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania usługi. Ja tak zrobiłem."

  — Jerzy

  "Opinie o internecie Airmax są wspaniałe, a jak naprawdę działa, przekonam się za chwilę, ponieważ na razie korzystam z darmowego okresu testowego, ale wydaje mi się, że to jest dobry wybór. Warunki cenowe również wydają się atrakcyjne. Docelowo chcę skorzystać z usługi Airmax światłowodu, które ma wyśmienite opinie..."

  — Ignacy

  "Muszę przyznać, że zaledwie kilka tygodni temu nie miałem pojęcia, co to jest Airmax. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą marką. Znalazłem więc opinie o internecie od Airmax i teraz, jako użytkownik, mogę powiedzieć, że są one zupełnie realistyczne. W umowie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie tak jest. Podkreślam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Internet od Airmax działa u mnie bez zarzutu przez cały dzień. Prędkość internetu również jest zgodna z tym, co obiecano, potwierdzają to testy prędkości. Instalacja internetu od Airmax trwała może jeden dzień. Zdecydowanie polecam - Airmax internet w Bolesławcu w końcu jest dostępny bez ograniczeń."

  — Władysław

  "Oceniając opinie o internecie Airmax w 2023 roku, ta firma nadal jest jednym z liderów polskiego rynku telekomunikacyjnego. Napotkałem również na negatywne komentarze na temat Airmax, ale jestem przekonany, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Sam korzystam od ponad roku z internetu światłowodowego AirFiber od Airmax w moim bloku i jeżeli miałbym komuś z Dolnego Śląska polecić internet światłowodowy, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość połączenia wynosi średnio 15 Gb - i to bez użycia kabli."

  — Konrad

  "Jeśli chodzi o relację ceny do jakości, według mnie, w Wrocławiu nie ma obecnie lepszej oferty od Airmax. Warunki, które oferuje Airmax, są naprawdę doskonałe. Dlatego zastanawia mnie, dlaczego opinie o Airmax.pl są tak różne. Jeśli ktoś jest zainteresowany kosztami internetu od Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej dostawcy. Tam również można sprawdzić lokalizacje nadajników Airmax - mapa pokazuje, że dla Airmax zasięg jest kluczowy i jest stale rozwijany. Osobiście kupiłem zestaw internet plus zewnętrzna antena, aby maksymalizować siłę sygnału. Radzę samemu sprawdzić, jak korzystne, szybkie i niezawodne jest połączenie od Airmax - testy prędkości potwierdzają to!"

  — Feliks